Productnieuws 2018
Hier vind je een overzicht van alle productnieuws dat we in 2018 gepubliceerd hebben.
Märklin & Trix Herfstnieuws 2018
De zomer is nog lang niet voorbij en laat de komende week nog goed van zicht gelden, maar toch zijn gisteren de herfstnieuwtjes van Märklin en Trix al bekend gemaakt. De folders bevatten wederom een aantal aantrekkelijke en bijzonder modellen. En vandaag is er ook, na lange tijd van afwezigheid, weer een folder met een overzicht van de Export Modellen voor de Benelux verschenen.
Märklin/Trix 2de Club Model 2018
Het tweede club model voor de Insider clubleden van Märklin en Trix is bekend. Het is een schitterende tenderlocomotief voor personentreinen van de serie 65 in uiterst filigrane metalen uitvoering. Loc 65 012 is geschikt voor trek-duwtreinen (keertreinen), waarvoor deze rond 1965 ook vaak gebruikt werd. Voor dit doel beschikt het model over apart digital schakelbare rode sluitseinen. Voor dit soort modellen is veel handarbeit vereist. "Made in Germany" is zodoende letterlijk van toepassing bij deze locomotief.
Nieuw in assortiment: Mafen
Tijdens de Spielwarenmesse in Nürnberg hebben we ook contact gelegd met de Spaanse fabrikant van leuke accessoires voor de aankleding van je modelbaan. Voor ons was het assortiment NS-seinen in N-schaal de reden om officeel dealer te worden. In ons beste Spaans hebben we op de beurs NS-seinen besteld. Deze zijn momenteel in productie in Barcelona. Binnenkort dus Nu bij ons in de winkel leverbaar.
Nieuw in assortiment: A.C.M.E.
Tijdens de Spielwarenmesse in Nürnberg hebben we contact gelegd met de Italiaanse frabrikant van bijzonder mooie modeltreinen. Nu alles rond is en wij officieel A.C.M.E.- partner zijn, kunnen we modellen van dit merk aan ons assortiment toevoegen. Laat je overtuigen door dit Italiaanse merk. Kom bij ons in de winkel de eerste zending modellen bekijken!
Sondermodell Märklin Dealerdag
Naar aanleiding van de Märklin Dealerdag die op 23 april bij de VSM (Veluwsche Stoomtrein Maatschappij) georganiseerd werd, brengt Märklin eenmalig in een beperkte oplage een personenrijtuig uit dat bij de VSM gebruikt wordt.